Master Pro Biały -
category-img
category-img
category-img

Kalosze Spożywcze


W przemyśle spożywczym zawsze dbasz o właściwą równowagę pomiędzy bezpieczeństwem, higieną a oszczędnościami. Nasze lekkie buty do produkcji spożywczej zostały opracowane zgodnie z najnowszymi standardami międzynarodowymi, zarówno w zakresie higieny, jak i bezpieczeństwa.

Master Pro Biały

Master Pro Biały

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych dla tej właśnie gałęzi przemysłu, od Prima Clog anatomicznie wyprofilowanych , antybakteryjnych , dzięki specjalnej wkładce wchłaniających nadmiar wilgoci, poprzez kalosze standardowe ( Angler, Montana, Explorer) wyposażone w wyjmowany wkład ocieplający, kalosze do chłodni ( Syberian Thermal +), ąż po kalosze bezpieczne (Master Pro).

Buty robocze do obróbki żywności są łatwe do czyszczenia ,jedną z głównych właściwości tworzywa jest odporność na brud. Mogą wytrzymać oleje, tłuszcze roślinne i zwierzęce, krew i różne środki czyszczące., zanieczyszczenia nie dostają się do środka.

Kalosze do obróbki żywności mogą być wyposażone w dodatkową podeszwę gumową dzięki temu zapewniają dobrą przyczepność do każdego rodzaju powierzchni. Posiadają atest SRC.

Charakterystyka

  • podeszwa gumowa antypoślizgowa
  • podnosek metalowy
  • wkładka antyprzebiciowa
  • wodoodporne

Dofinansowanie